OXMO – o nas | OXMO – Biżuteria, którą pokochasz!

 

 

OXMO Jewellery to polska marka biżuterii modowej narodzona z pasji tworzenia unikatowego piękna, którym natchniony jest każdy projekt. Oferta marki skierowana jest do kobiet, które doceniają przede wszystkim jakość oraz staranność wykonania noszonej biżuterii.
Na kolekcję marki składają się: bransolety z kamieni naturalnych, bransolety łańcuszkowe, naszyjniki oraz kolczyki.

Marka specjalizuje się w produkcji bransolet z kamieni naturalnych, stawiając na unikatowe minerały, z którymi wiele klientek spotyka się po raz pierwszy. Tym samym dostarcza największy wybór modeli dostępnych na rynku w tej kategorii, w najwyższej jakości.

Dbając o najwyższą jakość biżuterii OXMO Jewellery, w procesie produkcji wykorzystywane są starannie wyselekcjonowane kamienie naturalne. Jest to niezwykle ważny etap bazujący na wiedzy, która pozwala na bezkompromisowy wybór tylko najwyższej klasy minerałów. Dzięki temu, w gotowym wyrobie biżuteryjnym znajdują się idealnie dobrane kamienie, charakteryzujące się jednorodną kalibracją oraz idealnym szlifem.

 

kamienie

KAMIENIE NATURALNE

 

srebro

SREBRO 925

 

swarovski

SWAROVSKI ELEMENTS

Wszystkie elementy ozdobne stosowane w biżuterii marki OXMO Jewellery odlewane są z najwyższej jakości srebra (925) i złocone są 2 mikronową warstwą 24k złota, co podkreśla wyrazistość i piękno minerałów.

W wielu projektach wkomponowane zostały ekskluzywne kryształki SWAROVSKI ELEMENTS®, wyróżniające się wyjątkową przejrzystością i szlifem, który oddaje kolor i blask kryształu.

Każdy produkt w kolekcji sygnowany jest imiennikiem z logo marki, wykonanym ze złoconego srebra.