Kolekcje | OXMO – Biżuteria, którą pokochasz!

Kolekcja OXMO Jewellery została podzielona na trzy linie EVERYDAY, ELEGANCE i EXCLUSIVE. Dzięki temu, każda kobieta bez względu na styl, wiek, czy okazję znajdzie odpowiednią dla siebie biżuterię. Niezależnie od tego, czy biżuteria będzie noszona na codzień, do pracy, czy wieczorne wyjścia zawsze podkreśli kobiece piękno, osobowość i styl.

Każda z kolekcji dostępna jest w polecanych przez nas salonach jubilerskich.

Everyday

 

You & Your OXMO Jewellery everyday!

Kolekcja biżuterii na każdy dzień w idealnie dobranych barwach, opierająca się przede wszystkim na kamieniach półszlachetnych i muszlach morskich. Elementy srebrne takie jak zawieszki, czy mocowania kryształków SWAROVSKI pozłacane są 24k złotem. W sam raz dla takiej Kobiety jak Ty – Kobiety aktywnej, modnej która w delikatny, nie narzucający się sposób chce podkreślić swój wygląd. Biżuteria z kolekcji Everyday jest stonowana i bez przepychu dlatego idealnie skomponuje się z codziennym, niezobowiązującym, casualowym look’ iem.

Elegance

 

You can always be elegance!

Kolekcja dedykowana kobietom, dla których biżuteryjny detal to obowiązkowe zwieńczenie looku, podkreślenie elegancji i szyku. W projektach łączy się klasyka i wpływy bieżących trendów mody.
Kolekcja opiera się na szerokiej palecie kolorystycznej kamieni szlachetnych i półszlachetnych, kryształkach SWAROVSKI oraz pozłacanych 24k złotem elementów srebrnych. Niezależnie od tego, czy elegancję odbierasz poprzez elegancki biurowy look, czy prostą sukienkę zawsze dopasujesz dla siebie odpowiednią biżuterię OXMO Jewellery.

Exclusive

 

For special occasions, it must be exclusive!

Kolekcja EXCLUSIVE została zaprojektowana z myślą o wyjątkowych okazjach, na które w szczególnie staranny sposób kobiety dobierają garderobę, fryzurę i oczywiście biżuterię. Biżuterię, która jest widoczna, połyskująca i zwraca na siebie uwagę. W kolekcji dominuje czarna kolorystyka, uzupełniona głęboko nasyconymi kolorami rubinu i szmaragdu. Szlify kamieni wydobywają jeszcze bardziej jej elegancki blask.